REANULT GLIWICE

Godziny otwarcia salonu

Ubezpieczenia

Pon. – pt. – 9.00 – 18.00
Sob. – 8.00 – 16.00
Nd. – nieczynne

Dział części

Pon. – pt. – 8.00 – 19.00
Sob. – 8.00 – 16.00
Nd. – nieczynne

Serwis

Pon. – pt. – 7.00 – 19.00
Sob. – 8.00 – 16.00
Nd. – nieczynne

Godziny otwarcia salonu

Centrala
(32) 301 88 99

Ubezpieczenia
(32) 301 88 10

Serwis / Assistance
(32) 301 88 44

Dział części
(32) 301 88 55

Dział sprzedaży samochodów

nowe – (32) 301 88 33
używane – (32) 301 88 77

Zarząd

Marcin Keller

Recepcja

Ilona Gałeczka

Kasa
Kom: 668 633 526
Tel: 32 301 88 80
poczta@autokeller.com.pl

Katarzyna Rosiak

Kasa
Kom: 668 633 526
Tel: 32 301 88 80
poczta@autokeller.com.pl

Katarzyna Piejko

Kasa
Kom: 668 633 526
Tel: 32 301 88 80
poczta@autokeller.com.pl

Stacja kontroli pojazdów

STACJA KONTROLI POJAZDÓW

Kom: 662 166 680
Tel: 32 301 88 60
skp@keller.gliwice.pl

Mateusz Domański

Diagnosta SKP
Kom: 662 166 680
Tel: 32 301 88 60
skp@keller.gliwice.pl

Dział sprzedaży samochodów nowych Renault

Tomasz Lis

Kierownik Sprzedaży
Kom: 511 088 366
Tel: 32 301 88 33
tomasz.lis@keller.gliwice.pl

Sabina Niemiec

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów
Kom: 532 460 489
Tel: 32 301 88 33
sabina.niemiec@keller.gliwice.pl

Aleksander Macherzyński

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów
Kom: 668 633 461
Tel: 32 301 88 33
aleksander.macherzynski@keller.gliwice.pl

Łukasz Jagodziński

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów
Kom: 532 756 670
Tel: 32 301 88 33
lukasz.jagodzinski@keller.gliwice.pl

Angelika Jasińska

Laborant Handlowy
Kom: 539 733 066
Tel: 32 301 88 33
angelika.jasinska@autokeller.com.pl

Tomasz Waligóra

Asystent Działu Samochodów Nowych
Kom: 882 082 326
Tel: 32 301 88 83
tomasz.waligora@keller.gliwice.pl

Dział Obsługi Firm

Łukasz Karpiej

Specjalista ds. Obsługi Firm
Kom: 602 884 444
Tel: 32 301 88 18
lukasz.karpiej@keller.gliwice.pl

Łukasz Kilis

Specjalista ds. Obsługi Firm
Kom: 728 818 281
Tel: 32 301 88 18
lukasz.kilis@keller.gliwice.pl

Dział sprzedaży samochodów nowych Dacia

Mateusz Pruszyński

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów
Kom: 532 460 484
Tel: 32 301 88 30
mateusz.pruszynski@keller.gliwice.pl

Dział sprzedaży samochodów używanych

Mateusz Malicki

Kierownik Sprzedaży Samochodów Używanych
Kom: 505 329 006
Tel: 32 301 88 77
mateusz.malicki@autokeller.com.pl

Dariusz Biniek

Specjalista ds. Sprzedaży i Odkupu
Kom: 532 228 087
Tel: 32 301 88 77
dariusz.biniek@keller.gliwice.pl

Patryk Dembiński

Specjalista ds. Sprzedaży i Odkupu
Kom: 734 406 455
Tel: 32 301 88 77
patryk.dembinski@keller.gliwice.pl

Katarzyna Kostorz - Olszewska

Ubezpieczenia i Finansowanie
Kom: 882 082 330
Tel: 32 301 88 77
katarzyna.kostorz@keller.gliwice.pl

Kamil Kołecki

Specjalista ds. Sprzedaży i Odkupu
Kom: 728 817 927
Tel: 32 301 88 77
kamil.kolecki@keller.gliwice.pl

Mateusz Mikulski

Specjalista ds. Sprzedaży
Tel: 32 301 88 77
mateusz.mikulski@keller.gliwice.pl

Serwis

Marcin Kulba

Kierownik Serwisu Mechanicznego
Kom: 882 063 847
Tel: 32 301 88 44
marcin.kulba@keller.gliwice.pl

Sandra Barańska

Asystentka Serwisu Mechanicznego
Kom: 539 733 068
Tel: 32 301 88 23
serwis@keller.gliwice.pl

Mariusz Sarna

Doradca Serwisu Mechanicznego
Kom: 660 482 702
Tel: 32 301 88 44
mariusz.sarna@keller.gliwice.pl

Oskar Keller

Doradca Serwisu Mechanicznego
Kom: 538 891 678
Tel: 32 301 88 44
oskar.keller@keller.gliwice.pl

Sebastian Kokoszka

Doradca Serwisu Mechanicznego
Kom: 532 756 671
Tel: 32 301 88 44
sebastian.kokoszka@keller.gliwice.pl

Łukasz Pakirski

Doradca Serwisu Mechanicznego
Kom: 538 891 676
Tel: 32 301 88 44
lukasz.pakirski@keller.gliwice.pl

Łukasz Strzelczyk

Koordynator Serwisu ds. Klientów Flotowych
Kom: 515 396 808
lukasz.strzelczyk@keller.gliwice.pl

Paweł Szymoński

Specjalista ds. rozliczenia napraw gwarancyjnych Renault / Dacia
pawel.szymonski@keller.gliwice.pl

Dział części zamiennych

Marcin Janiszewski

Kierownik Działu Części
Kom: 882 018 606
Tel: 32 301 88 55
marcin.janiszewski@keller.gliwice.pl

Marcin Bania

Specjalista ds. Części Zamiennych
Kom: 882 082 094
Tel: 32 301 88 55
marcin.bania@keller.gliwice.pl

Kamil Piętka

Specjalista ds. Części Zamiennych
Kom: 600 451 657
Tel: 32 301 88 55
kamil.pietka@keller.gliwice.pl

Serwis Blacharsko- Lakierniczy

Tomasz Mazurek

Kierownik Serwisu Blacharsko- Lakierniczego
Kom: 668 633 540
Tel: 32 301 88 51
tomasz.mazurek@keller.gliwice.pl

Tomasz Kozakiewicz

Doradca Serwisu Blacharsko- Lakierniczego
Kom: 515 392 148
Tel: 32 301 88 51
tomasz.kozakiewicz@autokeller.com.pl

Dorota Oleksiak

Doradca Serwisu Blacharsko – Lakierniczego
Kom: 735 420 618
Tel: 32 301 88 51
dorota.oleksiak@keller.gliwice.pl

Elżbieta Górecka

Doradca Serwisu Blacharsko- Lakierniczego
Kom: 784 012 711
Tel: 32 301 88 51
elzbieta.gorecka@keller.gliwice.pl

Paweł Kiałka

Doradca Serwisu Blacharsko-Lakierniczego
Kom: 515 662 096
Tel: 32 301 88 51
pawel.kialka@keller.gliwice.pl

Dział Ubezpieczeń

Teresa Świerkosz

Kierownik Działu Ubezpieczeń
Kom: 505 329 002
Tel: 32 301 88 10
ubezpieczenia@keller.gliwice.pl

Joanna Tarsa

Specjalista ds. Ubezpieczeń
Kom: 735 420 619
Tel: 32 301 88 10
ubezpieczenia@keller.gliwice.pl

Anita Lewandowska

Specjalista ds. Ubezpieczeń
Kom: 532 201 007
Tel: 32 301 88 10
ubezpieczenia@keller.gliwice.pl

Patrycja Bożek

Specjalista ds. Ubezpieczeń
Kom: 538 812 236
Tel: 32 301 88 10
ubezpieczenia@keller.gliwice.pl

Marketing

Magdalena Kotra-Truszczyńska

Specjalista ds. Marketingu
Kom: 668 147 283|
marketing@keller.gliwice.pl

Kontakt

AUTO KELLER SP Z O.O.

41 – 151 Gliwice, ul. Daszyńskiego 546, 
pocztak@autokeller.pl

Numery telefonów

Centrala: (32) 301 88 99

Godziny otwarcia salonu

Pon – Pt: 9:00 – 18:00
Sob: 8:00 – 16:00
Nd: nieczynne

Zadaj pytanie