• Telefon Centrala: 32 301 88 66

Kontakt

Dział sprzedaży samochodów

Pon. – pt. 9.00 – 18.00
Sob. 8.00 – 16.00
Nd. nieczynne

Serwis / Assistance

Pon. – pt. 7.00 – 19.00
Sob. 8.00 – 16.00
Nd. nieczynne

Dział części

Pon. – pt. 8.00 – 19.00
Sob. 8.00 – 16.00
Nd. nieczynne

Ubezpieczenia

Pon. – pt. 9.00 – 18.00
Sob. 8.00 – 16.00
Nd. nieczynne

Serwis blacharsko-lakierniczy

Pon. – pt. 7.00 – 18.00
Sob. 7.00 – 15.00
Nd. nieczynne

Stacja kontroli pojazdów

Pon. – pt. 7.00 – 19.00
Sob. 8.00 – 16.00
Nd. nieczynne

AUTO KELLER SP. Z O.O.

Siedziba spółki: 44-151 Gliwice, ul. Daszyńskiego 546,
NIP: 631-26-73-143, REGON: 368124286, 
KRS: 0000692792,
Kapitał Zakładowy 350 000 PLN,
X Wydział Gospodarczy Sądu Rejonowego w Gliwicach
recepcja@keller.gliwice.pl

Zarząd

Marcin Keller

Prezes Zarządu marcin.keller@keller.gliwice.pl

Magdalena Kotra - Truszczyńska

Asystentka Zarządu
Tel: +48 32 301 88 16
Kom: +48 668 147 283
magdalena.kotra@keller.gliwice.pl

Sylwia Larisz

Recepcja
recepcja@keller.gliwice.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY SAMOCHODY NOWE DACIA

Mateusz Magiera

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów
Kom: +48 532 756 670
mateusz.magiera@keller.gliwice.pl

Michał Frączek

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów
Kom: +48 532 460 484
michal.fraczek@keller.gliwice.pl

Katarzyna Piejko

Asystentka działu Sprzedaży
Kom: +48 515 396 808 katarzyna.piejko@keller.gliwice.pl

Tomasz Lis

Kierownik Sprzedaży
tomasz.lis@keller.gliwice.pl

DZIAŁ OBSŁUGI FIRM

Łukasz Karpiej

Specjalista ds. obsługi firm
Kom: + 48 602 884 444
lukasz.karpiej@keller.gliwice.pl

Łukasz Kilis

Specjalista ds. obsługi firm
Kom: +48 728 818 281
lukasz.kilis@keller.gliwice.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY SAMOCHODY UŻYWANE

Patryk Dembiński

Specjalista ds. Sprzedaży i Odkupu
Kom: +48 734 406 455
patryk.dembinski@keller.gliwice.pl

Dariusz Biniek

Specjalista ds. Sprzedaży i Odkupu
Kom: +48 532 228 087
dariusz.biniek@keller.gliwice.pl

Kamil Kołecki

Specjalista ds. Sprzedaży i Odkupu
Kom. +48 728 817 927
kamil.kolecki@keller.gliwice.pl

Katarzyna Kostorz - Olszewska

Ubezpieczenia i Finansowanie
Kom: +48 882 082 330
katarzyna.kostorz@keller.gliwice.pl

Mateusz Malicki

Kierownik Sprzedaży Samochodów Używanych
mateusz.malicki@keller.gliwice.pl

Mariusz Sarna

Doradca Serwisu Mechanicznego
Kom: +48 660 482 702
mariusz.sarna@keller.gliwice.pl

Oskar Keller

Doradca Serwisu Mechanicznego
Kom: +48 517 692 463
oskar.keller@keller.gliwice.pl

Sebastian Kokoszka

Doradca Serwisu Mechanicznego
Kom: +48 532 756 671
sebastian.kokoszka@keller.gliwice.pl

Roman Robak

Doradca Serwisu Mechanicznego
Kom: +48 600 451 770 roman.robak@keller.gliwice.pl

Paweł Szymoński

Specjalista ds. rozliczenia napraw gwarancyjnych Renault / Dacia
pawel.szymonski@keller.gliwice.pl

Karolina Magiera

Asystentka Działu Serwisu
+48 532 200 966
karolina.magiera@keller.gliwice.pl

Marcin Kulba

Kierownik Serwisu Mechanicznego
marcin.kulba@keller.gliwice.pl

DZIAŁ CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Marcin Bania

Specjalista ds. Części Zamiennych
Kom: +48 882 082 094
marcin.bania@keller.gliwice.pl

Kamil Piętka

Specjalista ds. Części Zamiennych
Kom: +48 600 451 657
kamil.pietka@keller.gliwice.pl

Marcin Janiszewski

Kierownik Działu Części
marcin.janiszewski@keller.gliwice.pl

SERWIS BLACHARSKO-LAKIERNICZY

Tomasz Kozakiewicz

Kierownik Serwisu Blacharsko Lakierniczego
Kom: +48 515 392 148
tomasz.kozakiewicz@keller.gliwice.pl

Paweł Kiałka

Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych
Kom: +48 515 662 096
pawel.kialka@keller.gliwice.pl

Elżbieta Górecka

Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych i Rozliczeń
Kom: +48 784 012 711
elzbieta.gorecka@keller.gliwice.pl

STACJA KONTROLI POJAZDÓW

Mateusz Domański

Diagnosta SKP
Kom: +48 662 166 680
skp@keller.gliwice.pl

UBEZPIECZENIA

Joanna Tarsa

Specjalista ds. Ubezpieczeń
Kom: +48 735 420 619
ubezpieczenia@keller.gliwice.pl

Anita Lewandowska

Specjalista ds. Ubezpieczeń
Kom: +48 532 201 007
ubezpieczenia@keller.gliwice.pl

Patrycja Bożek

Patrycja Bożek Specjalista ds. Ubezpieczeń
Kom: +48 538 812 236
ubezpieczenia@keller.gliwice.pl

Teresa Świerkosz

Kierownik Działu Ubezpieczeń
Kom: +48 505 329 002
teresa.swierkosz@keller.gliwice.pl

MARKETING

Szymon Kaleta

Specjalista ds. Marketingu
Kom: +48 668 531 383
szymon.kaleta@keller.gliwice.pl