• Telefon Centrala: 32 301 88 00

Kontakt

Dział sprzedaży samochodów

Pon. – pt. 9.00 – 18.00
Sob. 8.00 – 16.00
Nd. nieczynne

Serwis / Assistance

Pon. – pt. 7.00 – 19.00
Sob. 8.00 – 16.00
Nd. nieczynne

Dział części

Pon. – pt. 8.00 – 19.00
Sob. 8.00 – 16.00
Nd. nieczynne

Ubezpieczenia

Pon. – pt. 9.00 – 18.00
Sob. 8.00 – 16.00
Nd. nieczynne

Serwis blacharsko-lakierniczy

Pon. – pt. 7.00 – 18.00
Sob. 7.00 – 15.00
Nd. nieczynne

Stacja kontroli pojazdów

Pon. – pt. 7.00 – 19.00
Sob. 8.00 – 16.00
Nd. nieczynne

KELLER SP. Z O.O.

Siedziba spółki: 44-151 Gliwice, ul. Daszyńskiego 546,
NIP: 631-10-09-325, REGON: 272359210,
KRS: 0000184917,
Kapitał Zakładowy 350 000 PLN,
X Wydział Gospodarczy Sądu Rejonowego w Gliwicach

Zarząd

Marcin Keller

Prezes Zarządu
marcin.keller@keller.gliwice.pl

Magdalena Kotra - Truszczyńska

Asystentka Zarządu
Tel: +48 32 301 88 16
Kom: +48 668 147 283
magdalena.kotra@keller.gliwice.pl

Aleksandra Kurzaj

Recepcja
Kom: +48 503 018 888
hyundai@keller.gliwice.pl

Wiktor Keller

Recepcja
Kom: +48 503 018 888
hyundai@keller.gliwice.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY SAMOCHODY NOWE

Bartosz Krawczyk

Specjalista ds. Sprzedaży
Kom: +48 728 401 973
bartosz.krawczyk@keller.gliwice.pl

Marek Kopera

Specjalista ds. Sprzedaży
Kom: +48 728 819 925
marek.kopera@keller.gliwice.pl

Adam Stankiewicz

Specjalista ds. Sprzedaży
Kom: +48 538 891 679
adam.stankiewicz@keller.gliwice.pl

Katarzyna Czardybon-Swacha

Specjalista ds. Sprzedaży
Kom: +48 728 819 927
katarzyna.czardybon@keller.gliwice.pl

Kamil Czenczek

Zastępca Kierownika Sprzedaży
Kom: +48 532 756 673
kamil.czenczek@keller.gliwice.pl

Tobiasz Nocoń

Specjalista ds. Floty
Kom: +48 662 187 664
tobiasz.nocon@keller.gliwice.pl

Marzena Wiktorowicz

Kierownik Sprzedaży
marzena.wiktorowicz@keller.gliwice.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY SAMOCHODY UŻYWANE

Patryk Dembiński

Specjalista ds. Sprzedaży i Odkupu
Kom: +48 734 406 455
patryk.dembinski@keller.gliwice.pl

Dariusz Biniek

Specjalista ds. Sprzedaży i Odkupu
Kom: +48 532 228 087
dariusz.biniek@keller.gliwice.pl

Kamil Kołecki

Specjalista ds. Sprzedaży i Odkupu
Kom: +48 728 817 927
kamil.kolecki@keller.gliwice.pl

Katarzyna Kostorz - Olszewska

Ubezpieczenia i Finansowanie
Kom: +48 882 082 330
katarzyna.kostorz@keller.gliwice.pl

Mateusz Malicki

Kierownik Sprzedaży Samochodów Używanych
mateusz.malicki@keller.gliwice.pl

Mirosław Długosz

Doradca Serwisu Mechanicznego Kom: +48 735 420 617
miroslaw.dlugosz@keller.gliwice.pl

Szymon Sobik

Doradca Serwisu Mechanicznego
Kom: +48 666 856 125
szymon.sobik@keller.gliwice.pl

Oskar Keller

Doradca Serwisu Mechanicznego
Kom:+48 517 692 463
oskar.keller@keller.gliwice.pl

Sandra Barańska

Asystentka Serwisu Mechanicznego
Kom: +48 539 733 068
serwis@keller.gliwice.pl

Paweł Szymoński

Specjalista ds. rozliczenia napraw gwarancyjnych
Tel: 32 301 88 22
pawel.szymonski@keller.gliwice.pl

Marcin Kulba

Kierownik Serwisu Mechanicznego
marcin.kulba@keller.gliwice.pl

SERWIS BLACHARSKO-LAKIERNICZY

Dorota Oleksiak

Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych
Kom: +48 735 420 618
dorota.oleksiak@keller.gliwice.pl

Tomasz Kozakiewicz

Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych
Kom: +48 515 392 148
tomasz.kozakiewicz@keller.gliwice.pl

Paweł Kiałka

Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych
Kom: +48 515 662 096
pawel.kialka@keller.gliwice.pl

Elżbieta Górecka

Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych i Rozliczeń
Kom: +48 784 012 711
elzbieta.gorecka@keller.gliwice.pl

STACJA KONTROLI POJAZDÓW

Mateusz Domański

Diagnosta SKP
Kom: +48 662 166 680
skp@keller.gliwice.pl

DZIAŁ CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Marcin Bania

Specjalista ds. Części Zamiennych
Kom: +48 882 082 094
marcin.bania@keller.gliwice.pl

Kamil Piętka

Specjalista ds. Części Zamiennych
Kom: +48 600 451 657
kamil.pietka@keller.gliwice.pl

Marcin Janiszewski

Kierownik Działu Części
marcin.janiszewski@keller.gliwice.pl

UBEZPIECZENIA

Joanna Tarsa

Specjalista ds. Ubezpieczeń
Kom: +48 735 420 619
ubezpieczenia@keller.gliwice.pl

Anita Lewandowska

Specjalista ds. Ubezpieczeń
Kom: +48 532 201 007
ubezpieczenia@keller.gliwice.pl

Patrycja Bożek

Specjalista ds. Ubezpieczeń
Kom: +48 538 812 236
ubezpieczenia@keller.gliwice.pl

Teresa Świerkosz

Kierownik Działu Ubezpieczeń
Kom: +48 505 329 002
teresa.swierkosz@keller.gliwice.pl

MARKETING