Telefon Centrala: (32) 301 88 99

Specjalista ds. obsługi Klienta / pracownik recepcji

Specjalista ds. obsługi Klienta / pracownik recepcji / pracownik biura obsługi Klienta

Opis Stanowiska

  • Powitanie każdego Klienta;
  • Realizacja zadań związanych z recepcją (obsługa klientów, korespondencja przychodząca i wychodząca, obsługa połączeń telefonicznych, współpraca z firmami kurierskimi, dostawcami usług);
  • Realizacja zadań związanych z administracją i dokumentacją Działu Handlowego;
  • Dbanie o właściwy wizerunek firmy oraz wygląd recepcji, estetykę i porządek w miejscu pracy;
  • Współpraca ze wszystkimi działami w firmie;
  • Obsługa imprez w salonie oraz poza nim;
  • Pomiar ruchu w salonie.

Czego oczekujemy

  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Umiejętności analityczne;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, Open Office;
  • Ukierunkowanie na realizację potrzeb Klientów;
  • Predyspozycje osobowościowe (dokładność, terminowość, uczciwość);
  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych;
  • Samodzielność;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy:

  • ROZWÓJ OSOBISTY;
  • Pracę w zespole, w którym rozwój i pasja są nie tylko słowami;
  • Kompleksowe wdrożenie oraz szkolenia;
  • Umowę o pracę;
  • Możliwość rozwijania siebie i swoich umiejętności;
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy;
  • Świetną atmosferę i dużą dynamikę pracy.

Pola oznaczone (*) są wymagane.